Kontakt

    (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INTER-APARTMENTS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie prowadzącą Vanilla Aparthotel przy ul. Bobrzyńskiego 33 w Krakowie w celu realizacji / udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w formularzu kontaktowym, w tym przygotowania i przesłania oferty handlowej, jeżeli o taką poprosiłam/em. zobacz więcej

    (wymagane) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez INTER-APARTMENTS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie prowadzącą Aparthotel Vanilla przy ul. Bobrzyńskiego 33 w Krakowie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu (np. przesłanie informacji o nowościach lub promocjach w Vanilla Aparthotel na podany przeze mnie adres e-mail).

    (wymagane) Wyrażam zgodę na używanie INTER-APARTMENTS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie prowadzącą Centrum Sportowe CASCADA przy ul. Szuwarowej 1 w Krakowie, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego (np. przesłanie na podany przeze mnie numer telefonu smsa reklamowego/ promocyjnego)
    zobacz więcej