Lokal na imprezę okolicznościową. Czym powinien się cechować?

Organizacja prywatnej lub firmowej imprezy okolicznościowej to przedsięwzięcie wymagające dużego zaangażowania i dbałości o najdrobniejsze detale. Jedną z najważniejszych decyzji, jakie musimy podjąć, jest wybór odpowiedniego miejsca. Jakie cechy powinien mieć lokal, w którym zamierzamy zorganizować imprezę? Zapraszamy do wpisu.

 

Dobra lokalizacja

Niezależnie od tego, czy zamierzamy wyprawić imprezę w restauracji, hotelu czy pod gołym niebem, niezwykle ważny jest dobry dojazd. Miejsce, które wybierzemy powinno być położone w dogodnej lokalizacji oraz oferować miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych Gości. Dużym atutem jest również bliska odległość do komunikacji publicznej. Kryteria te spełnia np. Aparthotel Vanilla mieszczący się na krakowskim Ruczaju, nieopodal nowego kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz pięknego zalewu Zakrzówek.

 

Sale konferencyjne i bankietowe

Odpowiednio przygotowana sale bankietowe lub konferencyjne oraz kompleksowa obsługa to klucz do udanej imprezy. Aparthotel oferuje dwie nowoczesne sale konferencyjne o powierzchni 80 i 100 m2. Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt AV, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzację. Sale bankietowe, w których można wyprawić niezapomniane wesele, chrzciny czy urodziny mogą pomieścić do 120 osób. Decydując się na wynajem sali konferencyjnej lub bankietowej, otrzymujemy wsparcie doświadczonego personelu, który zadba o każdy szczegół organizacji przyjęcia czy eventu. Dobry lokal na imprezę powinien oferować dobrą kuchnię. W Aparthotel Vanilla oferta gastronomiczna dobierana jest indywidualnie w zależności od preferencji Gości.

 

Możliwość noclegu

Imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, osiemnastki czy spotkania integracyjne kończą się zazwyczaj bardzo późno i wówczas najlepszym pomysłem jest przenocowanie w miejscu imprezy i powrót do domu następnego dnia. Wybierając lokal, warto zwrócić uwagę na to, czy i jaką bazą noclegową dysponuje obiekt. Aparthotel Vanilla oferuje luksusowe apartamenty na wynajem o powierzchni 30 i 60 m2. Apartamenty są utrzymane w bardzo wysokim standardzie, kompletnie urządzone i wyposażone we wszystko, co niezbędne do komfortowego wypoczynku.

Wróć do bloga