Maskotka Vanilla Aparthotelu | Eleganckie apartamenty w Krakowie

Na południu Krakowa w prężnie rozwijającej się dzielnicy Ruczaj znajduje się ekskluzywny Aparthotel Vanilla. Można się w nim poczuć jak w domu. Za swój dom obrał go również miś podróżnik, który stał się naszą maskotką.

Miś Vanilka nie tylko wita Gości na Recepcji, ale również ceni sobie bliższe i dalsze podróże, ostatnio uczestniczył jako wystawca w targach turystycznych. Podczas Międzynarodowych Targów turystycznych TT Warsaw przemierzył stoiska zagranicznych wystawców. Jego postać cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Któż nie lubiłby małego, słodkiego tuliśińskiego misia? Zaprzyjaźnieni wystawcy z Tajlandii zamarzyli, aby miś Vanilka pojechał wraz z nimi do Azji.

Każdego Gościa który będzie chciał, aby nasz słodki bohater towarzyszył mu w podróży, zapraszamy do hotelowego sklepiku z gadżetami.

Tymczasem, Miś Vanilla Aparthotel planuje kolejne podróże. Będzie czekał na spotkania z Państwem na targach turystycznych w: Madrycie (23-27.01.2019), Poznaniu (01-03.02.2019), Mediolanie (10-12.02.2019) i Berlinie (06-10.03.2019).

 

maskotka vanilla aparthotel kraków miś vanilka kraków miś vanilka zwiedza świat miś vanilka aparthotel kraków miś tunezja maskotka miś aparthotek kraków maskotka biały miś aparthotel kraków maskotka aparthotelu - miś vanilka maskotka aparthotelu vanilla w krakowie aparthotel vanilla ma maskotkę zabierz z hotelu w krakowie misia biały miś z krakowa aparthotel