ul. Bobrzyńskiego 33, Kraków

info@aparthotelvanilla.pl

+48 12 354 01 50

Wtul się w wygodę...

Zarezerwuj swój pobyt już teraz online:

O nas

Vanilla Aparthotel to nowoczesny, ekskluzywnie wyposażony obiekt znajdujący się w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Krakowa.

 

Większość apartamentów posiada widok na panoramę Krakowa, Klasztor na Bielanach oraz Zakrzówek - miejsce odpoczynku wielu mieszkańców Krakowa i okolic. Świetna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie nowoczesnego CAMPUSU Uniwersytetu Jagiellońskiego, CENTRUM KONGRESOWEGO ICE Kraków, zabytkowej dzielnicy Kazimierz oraz w niedalekiej odległości od Rynku Głównego (ok. 15-20 minut środkami komunikacji miejskiej) pozwoli naszym gościom na wspaniały wypoczynek oraz liczne możliwości zwiedzania. Bezkorkowe połączenie z autostradą A4 zapewnia szybki dojazd do LOTNISKA BALICE. Gwarantujemy kameralną atmosferę i wspaniałą oraz życzliwą obsługę. Profesjonalnie przeszkolony personel zadba o standard i komfort pobytu naszych gości.

 

 

Informacje o Aparthotel Vanilla Kraków

 

Vanilla Aparthotel oddaje do Państwa dyspozycji ekskluzywne apartamenty, salę konferencyjną oraz lobby. Zapraszamy także do naszej zaprzyjaźnionej restauracji OREGANO mieszczącej się na poziomie 0, która urządzona w stylu nowoczesnym w kolorze zmysłowego bordo i gorącego chilli poleca wspaniałe dania kuchni międzynarodowej i tradycyjne dania włoskie oraz polskie. Zapraszamy do zaprzyjaźnionego Centrum Sportowego CASCADA oraz Day Spa CASCADA mieszczącego się w niedalekiej odległości od Aparthotelu Vanilla. Dla zapewnienia wygody i komfortu naszym gościom na parterze aparthotelu znajduje się pasaż handlowy - Pasaż 33 oferujący oprócz wspaniałej restauracji Oregano także asortyment kosmetyczny, artykuły spożywcze, upominki i prasę. Na poziomie -1 znajduje się parking strzeżony dla gości Aparthotelu Vanilla.