Poznaj nasze apartamenty
ZOBACZ

Dobra lokalizacja

Aparthotel znajduje się w odległości 15 km od Lotniska Kraków Airport Balice, 4 km od autostrady A4 i niecały 1 km od pętli tramwajowo-autobusowej P+R Czerwone Maki.

Jedna z najważniejszych miejscowych atrakcji, czyli Rynek Główny, znajduje się w odległości 7 km od naszego obiektu. Do centrum Krakowa nasi mogą dojechać m.in. komunikacją miejską (ok. 20 min). Kursują do nas tramwaje linii 18, 52, 62,72 oraz wiele innych linii autobusowych (przystanek Chmieleniec, kierunek Czerwone Maki).

Jeśli chcesz zamówić transport z lotniska/dworca etc. skontaktuj się z naszą recepcją: 0048 12 354 01 51, lub wyślij do nas maila na adres info@aparthotelvanilla.pl 

Komfortowe noclegi

Z większości oferowanych przez nas apartamentów rozpościera się piękny widok na znajdujący się na Bielanach Klasztor oo. Kamedułów. Warto również wspomnieć, że w okolicy aparthotelu położony jest zaprzyjaźniony obiekt rekreacyjno-sportowy – Day Spa Cascada wraz z Centrum Sportowe Cascada.

Wybór naszych luksusowych apartamentów, jako miejsca wypoczynku, to gwarancja udanego wyjazdu – zarówno wypoczynkowego, jak i służbowego.

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone zostały w szereg udogodnień, a na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca pyszne dania z kuchni polskiej i włoskiej oraz klub, w którym skosztować można wykwintnych drinków czy zapalić cygaro.

Poznaj nasze atrakcje
ZOBACZ