Aparthotel – lokal na chrzciny, komunie i inne przyjęcia na Ruczaju

Chrzciny – poszukujesz kameralnego, eleganckiego lokalu w Krakowie?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji chrzcin. Mamy świadomość, jak duże znaczenie ma dla rodziców i dziecka ten wyjątkowy sakrament, dlatego dokładamy starań, aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Pomożemy Państwu w doborze idealnego menu oraz stworzymy atmosferę sprzyjającą rodzinnemu świętowaniu. Oferujemy również wynajem noclegów dla rodziny.

 

Komunia Święta – elegancko i rodzinnie – najlepiej na Ruczaju

Nasze eleganckie sale bankietowe to również doskonałe miejsce pod organizację przyjęcia z okazji I Komunii Świętej Waszego ukochanego dziecka. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie planowania uroczystości, pomoc w doborze menu oraz dekorację sali. Jesteśmy przekonani, że wszyscy uczestnicy przyjęcia docenią jego kameralną atmosferę.

Imprezy urodzinowe, kids party, baby shower – dla dzieci i dorosłych

Aparthotel sprawdzi się również doskonale, jako miejsce do organizacji baby shower oraz urodzin – zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. W naszych przestronnych wnętrzach bankietowych będą mogli zjeść Państwo nie tylko pyszny obiad, ale również oddać się zabawie. Z kolei za organizację czasu najmłodszych odpowiadać będzie doświadczony animator, który zajmie się przygotowaniem ciekawych i rozwijających animacji.

Menu ustalane jest indywidualnie, na podstawie rozmowy z klientem. Oczywiście, przygotowujemy również potrawy wege czy bezglutenowe.