Chrzciny, komunie, przyjęcia okolicznościowe

Chrzciny

Chrzest, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziców, które warto celebrować uroczyście i radośnie. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę organizacji przyjęcia z okazji chrzcin. Możemy zorganizować dla Państwa kameralny obiad lub elegancki bankiet – wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami!

Zobacz naszą ofertę przyjęcia po Chrzcie Świętym

Przyjęcie z okazji Komunii Świętej 

Zapraszamy do naszych przestronnych, jasnych i eleganckich sal, w których chętnie zorganizujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej Waszego dziecka. Z dala od gwaru i restauracyjnego tłumu. Państwa komfort i zadowolenie to dla nas priorytet, dlatego możemy się w pełni dostosować do Państwa oczekiwań. Aparthotel Vanilla gwarantuje Państwu profesjonalne i indywidualne podejście, kameralność, elegancję i profesjonalną organizację.

Zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę przyjęcia komunijnego 

Urodziny, Pępkówka, Baby shower,

Vanilla Aparthotel to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć urodzinowych, kids party oraz baby shower. Dzięki przestronnym salom bankietowym, możemy zorganizować nie tylko uroczysty obiad, ale również urządzić w nich plac zabaw i atrakcji dla dzieci lub dorosłych.

Z naszą pomocą oraz indywidualnym podejście Państwa przyjęcie będzie niezapomniane.

Dzięki kameralnej atmosferze, indywidualnemu podejściu oraz przystępnym cenom – nasze sale to idealne miejsce na organizację imprezy z okazji narodzin dziecka tzw. pępkówki. Naszą ofertę zobacz tutaj:

Przyjęcie z okazji narodzin dziecka – oferta!