Targi BIT 2019 w Mediolanie! | Eleganckie apartamenty w Krakowie

Na początku lutego przedstawiciele naszego Aparthotelu wraz z maskotką wyruszyli do Mediolanu na coroczne Targi Turystyczne BIT. Podczas pobytu w jednej z światowych Stolic Mody zaprezentowaliśmy naszą ofertę włoskim kontrahentom oraz zaprosiliśmy ich do współpracy. Kraków cieszy się dużym zainteresowaniem również wśród Gości indywidualnych, którzy żywo reagowali na naszą wystawę.
W związku z tym, Państwo, którzy opowiedzieli nam dwie ciekawostki na temat naszego miasta,  dostali w prezencie gadżety związane z Aparthotelem Vanilla.

Podczas trzydniowych targów nasze stoisko spotkało się z wielkim entuzjazmem, nawiązaliśmy wiele kontaktów z biurami turystycznymi, na odwiedziny których czekamy już
w najbliższym sezonie!

Po ciężkiej pracy, ciekawy świata Miś Vanilka wyruszył, aby odkryć najpiękniejsze zakątki Mediolanu. Odwiedził Zamek Sforzów oraz Plac Duomo, na którym znajduje się Katedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Wybrał się również na spacer po Quadrilatero d’Oro, gdzie mógł przyjrzeć się pracom najsłynniejszych światowych projektantów mody.

Z nostalgią wracamy myślami do Targów BIT i żywimy nadzieję, iż w przyszłym roku powrócimy do Mediolanu.

Mediolan        wystawa Mediolan    Targi Mediolan