Targi ITB w Berlinie! | Eleganckie apartamenty w Krakowie

ITB Berlin – to jednocześnie jedne z największych i najważniejszych targów turystycznych w Europie – na tym ważnym branżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć także reprezentacji Vanilla Aparthotelu. Trwające pięć dni targi (06-10.03.2019) okazały się ogromnym wydarzeniem dla szeroko rozumianego świata turystycznego. Pracownicy Vanilla Aparthotelu mieli możliwość nawiązania kontaktów nie tylko z zagranicznymi touroperatorami, ale przede wszystkim dzięki bardzo dobrej organizacji stoiska, przez Polską Organizację Turystyczną, uzyskali sposobność do podjęcia współpracy również z krajowymi podmiotami.

Pierwsze trzy dni targów obfitowały w branżowe rozmowy. Nasz Aparthotel spotkał się z ogromnym zainteresowaniem touroperatorów, szczególnie z sąsiedniego niemieckiego rynku. Odbyliśmy wiele spotkań z firmami oferującymi rozmaite udogodnienia dla hoteli.

Zgodnie ze schematem targów ostatnie dwa dni upłynęły na spotkaniach z indywidualnymi turystami, którzy byli zainteresowani odwiedzeniem naszego magicznego miasta Krakowa, wyrażając tym samym ochotę na dokonanie rezerwacji w naszym Aparthotelu.

Pracownicy Vanilla Aparthotelu wrócili do Polski pełni pozytywnych doświadczeń, nowych pomysłów oraz z szerokim wachlarzem kontaktów, które na pewno zaowocują
w najbliższej przyszłości.

Nie można nie wspomnieć o misiu Vanilce, który godnie reprezentując swój Obiekt kolejny raz skradł serca wszystkich współwystawców oraz gości odwiedzających nasze stoisko.

Miś w Berlinie     Polen   wystawa     miś wystawa