TRANSFERY I WYCIECZKI FAKULTATYWNE | Eleganckie apartamenty w Krakowie

TRANSFERY 

Lądujesz na Lotnisku Kraków Airpot lub Katowice Airport? Zależy Ci na szybkim i komfortowym dotarciu do naszego Aparthotelu? Zarezerwuj od razu swój transfer przez naszą recepcję – szybko, łatwo i bezpiecznie!

Wyślij do nas wiadomość na adres: info@aparthotelvanilla.pl  i napisz nam skąd do nas lecisz, na jakie lotnisko oraz planowaną godzinę przylotu wraz z nr lotu, a my zarezerwujemy dla Ciebie bezpieczny i elegancki samochód osobowy lub busa (w zależności od ilości osób), a także podamy wszystkie szczegóły dot. transferu. 

WYCIECZKI  

Jeśli zamierzają Państwo zwiedzić Kopalnię Soli w Wieliczce, Obóz koncentracyjny Auschwitz – BirkenauStolicę Tatr Zakopane  czy jeden z największych parków rozrywki Energylandię lub inne ciekawe miejsce w regionie lub w Polsce zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją.

Jeśli interesuje Was tylko zwiedzanie Krakowa i okolic naszego Aparthotelu, zapraszamy do naszej zakładki Atrakcje 

Zapraszamy do rezerwowania wycieczek on-line przez naszą recepcję info@aparthotelvanilla.pl jeszcze przed planowanym przyjazdem – z uwagi na ogromną popularność Krakowa i wielkie zainteresowanie turystów zwiedzaniem zwłaszcza Wieliczki i Auschwitz-Birnenau – liczba wolnych miejsc w sezonie jest bardzo ograniczona.