Zmieniamy się dla Was! | Eleganckie apartamenty w Krakowie

Aparthotel Vanilla zapisał się już w pamięci swoich Gości – zarówno odwiedzających Kraków jako turyści, jak i mających tu do załatwienia sprawy biznesowe. Udowodniliśmy już, że jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko piękne wnętrza z ciekawym wyposażeniem, ale i doskonałą obsługę. Wiemy jednak, że możemy być jeszcze lepsi wprowadzając nasze apartamenty w Krakowie na kolejny poziom. Jakie zmiany nas zatem czekają?

Pierwszy etap modernizacji: styczeń – marzec 2019 r.

Nowy rok to znakomity moment na zmiany. My nie poprzestajemy jednak na postanowieniach noworocznych, ale odważnie wcielamy je w życie. Już 7 stycznia ruszyliśmy więc z pierwszym etapem modernizacji  naszego Aparthotelu. Wsłuchując się w uwagi kierowane do nas przez  Naszych Gości, postanowiliśmy, że w każdym z naszych pokoi będzie zamontowana indywidualnie sterowana, nowoczesna klimatyzacja (przypomnijmy, że do tej pory klimatyzowane były apartamenty typu Modern i Exclusive). Remont został zaplanowany do marca, tak aby już na wiosnę, nasi Goście mogli korzystać z udogodnień  klimatyzacji. Liczymy się z tym, że przez najbliższe dwa miesiące możecie Państwo odczuwać ewentualne niedogodności, dlatego już dziś chcemy więc serdecznie za nie przeprosić. Chociaż chcemy Państwa zapewnić, że dołożyliśmy wszelkich starań, by remont był dla naszych Gości praktycznie niezauważalny.

Co nas jeszcze czeka?

Zapewnienie każdemu z naszych Gości dostępu do klimatyzacji to ambitny plan i duże przedsięwzięcie. Nie jest to jednak jedyna zmiana, na jaką jesteśmy gotowi. Drugi etap modernizacji Vanilli ma być więc poświęcony remontowi elewacji. Dzięki planowanym przez nas zmianom Aparthotel będzie w jeszcze większym stopniu odróżniał się od innych budynków w najbliższej okolicy, stając się miejscem jeszcze bardziej intrygującym.