Przyjęcia i eventy

Organizacja przyjęć i eventów

Aparthotel Vanilla to nie tylko doskonała baza noclegowa, w której znajdą Państwo szeroki wybór komfortowych apartamentów. To również idealne miejsce pod organizację eventów oraz uroczystości rodzinnych, jak np. ślub, baby-shower czy komunia.

Decydując się na wybór naszego obiektu, jako miejsca organizacji ważnej imprezy, mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają merytoryczne wsparcie na każdym etapie planowania, a każdy punkt wydarzenia odpowiadać będzie wszystkim Waszym wyobrażeniom.

OFERTA WESELNA, ZOBACZ WIĘCEJ>>>

Zaufaj specjalistom

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, integracyjnych oraz bankietów branżowych i spotkań biznesowych. To, co odróżnia nas od konkurencji, to wysoka orientacja na klienta, najwyższa jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście. Zawsze dbamy o to, aby efekt końcowy był dopracowany w każdym calu. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania względem wystroju sali, menu czy oprawy muzycznej.

Gwarantujemy pełne zadowolenie i doskonałą zabawę.

OFERTA EVENTOWA – ZOBACZ WIĘCEJ >>>

 

Imprezy okolicznościowe

Integralną część naszej oferty stanowi organizacja chrzcin, komunii oraz innych imprez o charakterze okolicznościowym. Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego menu, wykonamy piękne dekoracje sali oraz sprawimy, że ważny dla Państwa dzień zyska wyjątkową oprawę. Stworzymy idealne warunki do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

CHRZCINY, KOMUNIE, BABY SHOWER, URODZINY – ZOBACZ WIĘCEJ >>>